Beauxbaton Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Създаване на героиня

+17
bella_1
Lindsay Lohan
Габриел
SugarBunny
Джорджия Никълсън
Ела Гринуич
Стелито_97
magica_96
Ashley
Dapu
Елейн Принс
Алис Суон
Rosalie.Hale
Алис Калън
Бела Суон
Сесили Уотсън
Admin
21 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Създаване на героиня - Page 2 Empty Re: Създаване на героиня

Post  Lindsay Lohan Sun Feb 15, 2009 2:09 pm

Име: Lindsay Lohan
Прякор: Лин, Ан ( на сестра й) Белс ( санбернара й )
Години: 11
Външен вид: Момиче с изключителна красота, дълга коса, Лин обича да променя цвета й, обикновенно е или руса или кестенява,висока около 1.50.
Характер: изключително умна, весела, жизнена, има страхотни идея, обича да изобретява нови неща, винаги усмихната, мрази да наранява хората. Лин е страшна романтичка... Обожава да се разхожда в Париж, за нея това едно от най - романтичните места, страхотна актриса е, обожава да свири на китара
История: Майка й се казва Бела, а баща й -Робърт , има сестра, която се казва Андреа - момиче с черна права коса и румено лице, слаба фигура. Страшно много се обичат. Л Произхожда от рода Лоън, живее в Париж - града на любовта. Любимото й място там е ДисниЛенд, съюо така тя обича да се разхожда с Ан ( сестра й Андреа) из Париж, под Айфеловата кула, по Шанз - Елизе
Допълнително: Любимият й цвят е зелено, любимото й животно е куче прода санбернар, каквото тя има - нарича се Бела ( кръстено е на майка й )обожава да носи дълги бални рокли, Описва се като тигър от Мечо Пух



Снимки:

Създаване на героиня - Page 2 300028038_l
Лин с руса коса


Създаване на героиня - Page 2 232535117_m Лин докато свири на китара

http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/38/m_1c50cacfb0cc40a2b696d3e9e4ccb790.jpg" alt="" /> Лин на фризьор


http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/56/m_4457012023c94d5ab5414d562d109004.jpg" alt="" /> прави се на пушачка Very Happy
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan

Female
Number of posts : 12
Age : 29

Back to top Go down

Създаване на героиня - Page 2 Empty Re: Създаване на героиня

Post  bella_1 Sun Feb 15, 2009 10:11 pm

Име:Джесика Браун
Години: 11 години
От Париж. flower
Външен вид:Имам кестенява коса и черни очи.Косата ми е средно д1лга и е права.Висока съм около 1.50.
Харектер:АЗ съм мила и много дружелюбна,но понякога се ядосвам твърде бързо.Имам чуство за хумор и съм умна.Донякаде се смятам и за романтична.Обожавам да рисувам.
История:Имам голямо семейсво аз съм третото дете но имам и по малка сестра казвасе Сузи и е на 4 години.Имам трима по големи братя.Всички са на 16.Казват се Георги,Александар и Теодор.Майка ми се казва Габриела,а баща ми Димитар.
Необичам да говоря много за себе си такаче нямам какво друго да кажа.

bella_1

Female
Number of posts : 1

Back to top Go down

Създаване на героиня - Page 2 Empty създаъте си героиня

Post  harry _potter__ Thu Feb 19, 2009 5:35 pm

име - Алиса Кокс Аркет
години -11
курс-1
дата на раждане - 12.05.1996
хоби - да чета и говоря за момчета
характер - мили,добродушна ,но понякога малко раздразнителна
описание-с кафява къдрава коса до кръста, зелени очи ,мургава и със усмивка Very Happy , слаба36кг. висока-1,56
чистокръвна
семейство и произход - майка ми е учила в хогуардс , баща ми също , както и братята ми - Денис и Джан (кръстен е на прапрапрапрапрадядоми)
имам хамстер-луси

допълнително
харесвам модерните неща (по-новите)
имам гадже (майк)
harry _potter__
harry _potter__

Female
Number of posts : 12
Age : 27

Back to top Go down

Създаване на героиня - Page 2 Empty Re: Създаване на героиня

Post  Claudia Sat Feb 28, 2009 11:15 am

Име:Клаудия Уизли

Курс: 1

Години: 11


Характер: Мила,добродушна.Срамежлива е.

Описание: С длга кестенява коса.Овалчесто лице.Висока и красива.
Произход:Тя е чистокръвна.
История:Майка и е била велика вълшебничка.Тя не знае къде е баща и.Има един брат-Андрю.
Местоживеене:Франция,Париж.




Домашен любимец:Сова и котенце.

Claudia

Female
Number of posts : 1

Back to top Go down

Създаване на героиня - Page 2 Empty създаите си героиния

Post  lili Sat Apr 10, 2010 5:45 pm

име:Мерилин Хегоуз

прякори: пиленце,готиче

курс: 1

години: 11/12

дата на раждане : 24.08.97

зодия:дева

описание: къдрава кестенява коса и пъстри очи. 1.56 см. висока

характер:весело умно и забавно момиче.Обича музика и забавление,спокойна и разбирателна с не много проблеми.Мрази неразбирателството лъжите и нечестността.
Обича веселието добротата и разбирането.

семейство:Майка ми и баща ми са добри родители само майка ми е учила в хогуардс сестрите ми също ще се присъединят скоро.Имам добри приятелки тук.Домашните ми любимци са 3 заека 3 котки и едно куче да не забравя и морското ми свинче.

допълнително: любим цвят:зелен,син,бял

lili

Female
Number of posts : 5

Back to top Go down

Създаване на героиня - Page 2 Empty Re: Създаване на героиня

Post  Rosalind Vigee - Lebrun Sat Dec 18, 2010 6:15 pm

Име: Розалинд – Аврора Лебрун
Прякор: Графинята
Курс: I
Зодия: Лъв
Дата на Раждане: 22 август
Кръв: Мътнород

Характер: Човек които не я познава би казъл, че има най-ужасният характер на света. Но това е само привидно... веднъж допусне ли те в обкръжението си тя ти разкрива истинската си същност. Въпреки, че прави впечатление на човек който си казва винаги всичко, всъщност тя крие много неща. Розалинд никога не е била от тихите и потайни момичета. Точно обратното тя е от онзи тип хора който винаги са център на внимание, винаги буди любопитството на околните, винаги е в епицентъра на прекалено шумна компания и задължително на точното място в точният момент.


Описание: Розалинд не е от момичетата които когато ги видиш те поразяват мигновенно с красотата си. Напротив... но пък за сметка на това тя притежава чар и харизма, на който никой не може да устой. Тя има дълга гарваново черна коса, чипо носле, млечно бяла кожа и една плаха тръпчинка на брадичката която се забелязва едва, едва. Има добре оформени вежди, под който се поддават гъстите и черни мигли обвили така изящните и очи. Дали е знак от съдбата или пък просто случайност, но Розалинд е родена с едно синьо и едно зелено око. Ставали многобройно много пъти повод за дискусий сред околните.

Семейство и произход: Розалинд – Авроро е мътнород. За мъгьосническият свят мътнород е ужасна дума, но за светът на Розалинд не е така. Тя се гордее с потеклото си и най-вече с родителите си. Баща й – Алекзандър Габриел се запознава с майка и Валерия на балканите. Валерия е археолога одкрил пирамидата в Босна станала и причина за запознанството и с Алекзандър – Габриел. Розалинд е родена на Балканите, тя е едно дете. До седем годишна възраст е била отглеждана и възпитавана като истински човек, ето за това и мъгълският свят и е така уютен. Докато семейството и не взима решение, да се премести да живее в Париж и леко полеко да започне да подготвя за светът на магията. Розалинд – Аврора Лебрун е един нешлифован диамант. Неосъзнатите силите които тя притежава още от ражденето си са изключително могъщи.

Отличителни белези: Има перфектно кръгъл ален белег по рождение точно на тила, който тя старателно прикрива с дългара си коса. Всеки път когато някой дръзне да я критикува и то публично белегът и става кърваво червен.

Домашен любимец: е снежно бяла канадска сова на име: Ведбал

Допълнително:
Прякорът и Графинята идва от нескрито аристократичният и модел на поведение.

Rosalind Vigee - Lebrun

Female
Number of posts : 6

Back to top Go down

Създаване на героиня - Page 2 Empty Re: Създаване на героиня

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum