Beauxbaton Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Свети Валентин

3 posters

Go down

Свети Валентин Empty Свети Валентин

Post  Admin Sun Feb 08, 2009 7:49 pm

Значи програмата за Свети Валентин е следната :
От сутринта до 19:00 часа вечерта е излетът, позволени са приятели!
От 19:00 часа започва празненството. Естествено, няма да е купон без ученици от Хогуортс и Дурмщтранг
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 187
Age : 29
Местоживеене: : Варна

https://bobatonschool.forumotion.com

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Rosalie.Hale Sat Feb 14, 2009 11:22 pm

Влезнах с Джей несигурно в залата и се огледах предпазливо.Вече имаше доста хора и това определено ме притесняваше.Реших да си бръкна в джобовете,но изнервено си спомних,че нямам такива.А сатенената бляскава рокля все повече ме дразнеше.
-Един танц?-предложи Джей и ме хвана за ръката.
-Амиии...-рекох несигурно.Все пак бях единственият човек,който можеше да се спъне в собствената си обувка.
-Моля те,само един!-продължи да упорства той.
-Хубаво!-предадох се накрая.
Музиката започна.Смръщих се.
-Какво има?-разтревожено попита Джей.
-Не си падам по валсове,рокли,обувки на високи токове,забави,приеми,танци и празници от рода на Свети Валентин,нали знаеш?
-Да...Ти си от Рубините!-рече одобрително,оглеждайки червената ми рокля.
-Да, и съм доволна от това.Предполагаше се.Ами ти?Как е в Друмщранг?
-Добре,дори отлично.Е,не е като в Хогуортс,условията не са толкова добри,но все пак си е прилично.Учим се на страхотни неща.
-Ползва се с добра слава.-съгласих се.-Май повечето момичета тук са с кавалери от вашето училище...-огледах съученичките си.



П.П.Бих искала да помоля балът да продъжи до утре вечер(според РоуПлея може да е само днес),защото нямам време,а пък бих искала да продължи по-дълго.
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Сесили Уотсън Sun Feb 15, 2009 10:19 am

Поех дълбоко въздух сигурно за стотен път по този начин днес. Цял ден сърцето ми бие лудо, сякаш иска да изскочи от гръдния ми кош. Ама то как няма да бие, днес щях да го видя, леле не съм мислила, че така ще ми липсва. В началото си мислех, че е просто една кратка връзка, но след като ни съобщиха, че ще има горсти, сърцето ми така заби от вълнение, че и той ще е там, че нямаше начин е го чувствам като една проста връзка. Тка Сесили стегни сее!Поех отново жадно въздух, хванах единия пласт на дълата ми синя рокля, в която се чувствах уникална. А да тя беше страхотна, светло синя, дълга до земята, стегната около талията и с дебела линия в малко по-тъмно синьо, която бе разположена под гърдите. Обувките ми бяха на доста високо тънко токче и сребърни, като висящите обеци и сребърното сърце от мама и татко на врата ми.
С бавни умерени крачи, отново крастосвайки крак, пред крак се запътих към залата. Отворих леко вратата и от там разкри невероятна гледка. Огромен дансинг с хиляди танцуващи на него под меките, сини, червени и розови светлини, които се плъзгаха около тях. Имаше бар и DJ. Остановката беше невероятна, на стените имаше огромни червени сърца с мигачи надписи "Честит Свети Валентин".
Огледах се малко с надеждата някъде да зърна моят любим. А казва се Алекзандър. Пристъпих в залата все още жадно оглеждайки се. След няколо минути чух мекия му глас зад себе си.
- Писанке! - прошепна той тихо.
Завъртях се леко на токчетата си и го погледнах. Непокорната му руско-кафява коса както винаги стърчеше на всякъде, а топло сините му очи бляска щастливо от факта, че ме вижда. Усмихнах се мило и направих крачка към него, но естествено аз трябва да разваля хубавите моменти, настъпах края на роклята си и се понесох към него. След секунди усетих силните му ръце да ме задържат на милиметри от земята. Погледнах го в очите, а той се засмя.
- Както винаги непохватна, нали Писанке! - каза той.
Аз се изправих леко и се усмихнах все така смутено. Нямах сили да говоря, гърлото ми бе пресъхнало.
- Ще танцуваме ли? - попита ме той, покланяйки ми се театрално и подавайки ми ръка. Както винаги страхотен джентълмен.
- Разбира се! - пое ръката ми и забога най-накрая проговорих.
Тънцувах ме в ритъма на бавна бална песен, всичко беше страхотно, гледахме се право в очите и не облевахме и дума, всичко това беше прекалено идеално. След няколко секунди той се наведе към ухото ми и прошепна.
- Обичам когато косата ти добие този цвят!
Усмихнах се и хванах кичур коса бе придобила онзи пепеляво розов цвят, мисля че го наричат пепел от рози. Обикновенно майка ми добива този цвят всеки път щом прегърне или целуне татко, този цвят казва само едно...любов.
Надигнах се на пръсти и нежно впих устни в неговите, а той ме вдигна леко от земята и ме завъртя...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Rosalie.Hale Sun Feb 15, 2009 9:02 pm

Уморено се запътих към дансинга,като държах Джей за ръката.Имаше възможност да се спъна дори и в гладката мраморна повърхност на залата.И ето- препънах се в първото стъпало на дансинга.
-Боже, само аз мога да направя подобна глупост.-поклатих глава безнадеждно,чувствайки се като глупачка.Джей ми помогна да стана и рече:
-Май е по-добре аз да водя...
-Определено...-добих извинително изражение.
Почувствах се малко неловко,когато сложи едната си ръка на кръста ми,а аз сложих своята на врата му.
-Сега,ако не смяташ,че е нужно да пребия и двама ни,води ти.-рекох.
Той затанцува изключително гладко,чак се изненадах от уменията му.
-Леле Джей,учили ли са ви на това в Друмщранг?-попитах с одобрителна усмивка.
Той кимна самодоволно и допълни:
-А и в сравнение с теб съм си истински конкурент за първо място по танцуване.
Нямах причина да му се цупя.Все пак беше искрен.
По едно време, слава Богу, пуснаха по-ритмична музика, по-подходяща за доста грубият ми стил- предпочитах метъл и тежък рок .За щастие и Джей си падаше по подобна музика.
-Сега вече съм по- способна да танцувам.-ухилих му се.Той ме целуна.
-Какво ще кажеш за пролетната ваканция да дойдеш в нашия замък?-попитах смутено.-Ще поканя и най-добрата си приятелка оттук-Сесили.Тя е от кристалите...-продължих да му разказвам за училището и приятелките си,докато пак отивахме към дансинга...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Сесили Уотсън Mon Feb 16, 2009 5:32 pm

След секунда се разделихме отново го погледнах в до болка познаните ми сини очи и за секунда се почувствах сякаш потъвам в дълбините им. Прегърнах го през врата, а той ме притисна към себе си. След миг фокосирах Розали, която танцуваше с едно много слдко момче, което така се бе захласнал да изучава красивите черти на лицето и, че изглеждаше всякаш въобще не я чува.
- Хей, Алек искаш ли да те запозная с най-добрата си приятелка? - попитах леко пискливо, отделяйки се от него, а той се намръщи всякаш не му хареса разтоянието между нас.
- Разбира се Писанке, твоите приятели са и мои! - усмихна се той и се доближи за кратка целувка, после ме хвана за ръка и аз го поведох към Роуз.
- Хей Роузи... - изписках аз и я прегърнах леко.
- Здравей Силс! - каза тя и отговори на прегръдката ми.
- Розали, това е Алекзандър. Маймунчо...- при изричането на този прякор приятеля на Роуз се засмя тихо. - ...това е най-добрата ми приятелка Розали!
Алекзандър подаде ръка на Роуз и усмихнато каза...
- Приятно ми е да се запознаем!
Роуз се усмихна...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Rosalie.Hale Mon Feb 16, 2009 7:17 pm

-И на мен!-обърнах се към Джей.-Запознай се с най-добрата ми приятлка.-рекох му с усмивка. Джей се здрависа със Сесили.
-Всъщност- подхванах,обръщайки се към Сесили.- може да дойдеш с нас двамата за пролетната ваканция в замъка ми в Лил.- при израза "нас двамата" посочих себе си и Джей.- Не е нищо особено,но е доста обширен, а мама и татко няма да са си у дома...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Сесили Уотсън Mon Feb 16, 2009 7:51 pm

- Уоу супер, с удоволствие, трябва да питам майка си, но тя няма да има нищо на против! - казах с усмивка аз. Настана мълчание, малко стряскащо. Започнах да се оглеждам и нервно потропвах с крак, а до мен Алек просто се усмихваше мило.
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Rosalie.Hale Mon Feb 16, 2009 8:02 pm

По едно време се сетих,че трябва да кажа нещо важно на Селс.
-Ъъм,Селс!-обърнах се към нея.Тя кимна.
-Той знае.-хвърлих й многозначителен поглед и кимнах към Джей.-А днес е вечерта.-надявах се да е разбрала лишеното ми от слова несвързано изказване.Докато се чудех дали ме е разбрала,Джей проговори.
-О,ако се зомбираш,ще те удържим.
-Много смешно,ха-ха-ха!-не пропуснах да се усмихна язвително.Той ме зяпна и аз го изгледах с вдигната вежда.После се обърнах към Сесили озадачено,питайки я с очи: "Какво му става?".Добре си знаех,че нямам никакъв опит с момчетата.
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Сесили Уотсън Mon Feb 16, 2009 8:17 pm

Подсмихнах се тихичко гледайки физиономията на Розали, радвам се че съм така добра в разпознаването на мимики и веднага схванах за какво стана въпрос. Пуснах ръката на Алек и отидох до Розали хващайки нея, а той ми се намръщи.
- Ей момчета ние отиваме да си напудрим нослетата, както се казва!- усмихнах се на острюмието си.
- А вие останете тук и си говорете за...момчешките му работи...
Задърпах Роуз към изхода...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Rosalie.Hale Mon Feb 16, 2009 8:39 pm

-Кажи.-казах й,когато тя ме издърпа към изхода на залата,в опасна близост до двора на замъка и това,което ме очакваше там.Озадачих се какво, за бога, иска да ми каже и защо не го направи пред момчетата...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Сесили Уотсън Mon Feb 16, 2009 9:18 pm

- Ъм имам един въпрос, знам че ще ти звучи нахално от моя страна и това е нормално, защото аз съм си нахална...- хванах отново ръката и и я дръпнах към една тоалетна. - така тук ще сме дълеч от двора, луната и болезнено - страшното и плашещо трансформиране, та исках да сме дълеч от момчетата, защото ако те питам пред Алекзандър той ще се притесни от цялата ми нахалност, а и е неуместно да те питам....- започнах нервно да бръщолевя врели некипели, но за щастие Роуз ме прекъсна...
- Сеси! - каза тя от което аз се стеснах. - Изнервяш ме и започвам да се ядосвам, а повярвайми не е точната нощ в която да ме ядосваш, така че давай по същество!
- Добреее, може ли да взема и Алек с нас през ваканцията? - попитах аз и покрих глава с ръце, сякаш съм задействала бомба и чакам тя да избухне, а преди Роуз да отговори аз продължих. - Абсолютно твое е правото да ми откажеш, все пак е нахално аз самата да идвам, макар че ме покани, а пък още по нахално е да идвам заедно с приятеля си...- отново започнах с тъпото си бръщолевене и заразмахвах ръце на всякъде в близост до Розали, която умело отбягваше всеки мой удър, като приклякаше или се навеждаше, след секунди приятелката ми ме прекъсна отново...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Rosalie.Hale Mon Feb 16, 2009 9:41 pm

-Това ли било!-погледнах я изненадано и с облекчение.-Боже, помислих си,че имаш да ми казваш нещо ужасно."Твърде странна реакция",измърморих си под нос.-Но не отговарям на въпроса ти.Естествено че може.Замъкът е достатъчно голям за всички ни.Имам една идея.-сетих се изведнъж и отново скочих на друга тема.-Нали миналия месец ме попита в какво точно се превръщаме и как. - Сесили кимна предпазливо.- Ами мисля, че съм готова да ти покажа.Тази нощ съм достатъчно способна да се контролирам,а ако се втренча в луната,всичко ще свърши за няколко секунди.-Погледнах я очаквателно, за да ми каже мнението си по въпроса...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Сесили Уотсън Mon Feb 16, 2009 10:10 pm

- Лол това би било страхотно, така де да те видя! - подскочих и изписках весело, нормална реакция за мен, но изведнъж се спрях. - Но тази вечер изпращаме момчетата, как ще стане, сега ли ще ми покажеш или после когато те си тръгнат? - попитах аз любопитно, бях изключително щастлива от факта, че Алек ще дойде с нас през ваканцията, така де не съм го питала, но той няма да ми откаже, а и щастието ми се покачи след като Роуз ще ми даде шанс да я видя като същество, което друг път няма да мога да зърна.
- Оу да не забравя да те питам, нали съм си любопитка...как върви между теб и Джей? - попитах леко срамежливо, май е прекалено лично за да знам...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Rosalie.Hale Tue Feb 17, 2009 3:24 pm

- Супер. Познаваме се от малки ... бях много щастлива за него, когато го приеха в Друмщранг, въпреки че той искаше да сме в Хогуортс, за да бъдем на едно място ... но въпреки всичко сега и двамата сме щастливи. А относно това ... мисля да е след като момчетата си тръгнат. Струва ми се по-редно ...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Сесили Уотсън Tue Feb 17, 2009 6:23 pm

- Радвам се за теб и Джей, радвам се че сте щастливи. - казах аз наистина сияеща от щастието на приятелката ми. - Оу колкото за това довечера и аз смятам да е след като те си тръгнат, защото първо Алекзандър не знае за теб и второ не съм много сигурна дали Джей ще е доволен от това което правим...- изказах теорията си на един дух, изведнъж адски много ми се прииска да гушна Алек.
- Хей, хайде да се връщаме при момчетата, може да ти звуча като лигла, но Алек взе да ми липсва. - казах аз подскачайки на едно място, Розали се засмя и двете се запътихме към залата...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Свети Валентин Empty Re: Свети Валентин

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum