Beauxbaton Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разходки

5 posters

Go down

Разходки Empty Разходки

Post  Admin Tue Feb 03, 2009 4:58 pm

За любителите на приключения - разхождайте се на воля! Само не се отдалечавайте много и непременно споделете,ако видите нещо интересно! alien
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 187
Age : 29
Местоживеене: : Варна

https://bobatonschool.forumotion.com

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Rosalie.Hale Wed Feb 04, 2009 9:07 pm

Розали отиде да се разходи в парка,но видя отдалеч тайнствената гора,обвита в мъгла и тъмни сенки.Не издържа на изкушението и се запъти натам,оглеждайки се боязливо да не я забележат учителките.Влезе в тъмните дебри на гората и се огледа,възхитена от гледката,която й се разкри.През покровителствените корони на дърветата се процеждаше меката слънчева светлина,която през листата изглеждаше зелена.По земята растяха странни редки растения,каквито нямаше дори в Лил при дивия замък на семейство Хейл.А животните бяха създания от най-смелите мечти на момичето-феникси,еднорози и дори непознати за Розали фантастични същества.Влезе още по-навътре,а роклята на униформата й се закачаше по клоните.Спъна се в един корен и падна по лице.Свикнала на подобни инциденти,Розали се изправи и продължи.
Не след дълго тя стигна до най-красивото от всичко видяно досега-малка полянка в скута на планините.Мястото беше заобиколено от дървета,но точно отгоре нямаше и едно клонче,което да закрива синьото слънчево небе.
Изведнъж Розали се сети,че е време да върви,за да не заподозрат къде е.Стана,нави краищата на роклята си и хукна обратно към замъка.Отново се удари в корените и си ужули ръцете.Продължи да тича с пълна скорост,докато пред очите й не изникна добре познатото място-големият дом на всички вещици от Бобатон.Погледна изцапаната униформа,издраните ръце и клонките,заплетени в косите й.Определено някой щеше да забележи нещо...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Стелито_97 Thu Feb 05, 2009 8:25 pm

Навлязох навътре в Гората на сенките. Знаех, че ми е забранено, но трябваше да видя откъде идват тези чудновати песни. Музиката се осилваше - бях в правилната посока. Разрових се в храстите, откъдето се чуваше красивата мелодия и видях една арфа, но никой не свиреше на нея. Стана ми странно - но как така? Не бях виждала подобно нещо. Не устоях на песента. Грабнах арфата и забързах към Бобатон. Но в този миг... дочу се вой на вълци. О не! Та те са триглави! Хвърлих арфата и уплашена до смърт отидох в кабинета на директорките.
Стелито_97
Стелито_97
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 51
Age : 26
Местоживеене: : Балчик
Дом : Блок

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Алис Калън Thu Feb 05, 2009 10:37 pm

Алис беше от момичетата,които нямат склонност към нарушаване на правилата.Тя беше излязла на малка разходка,когато забеляза Гората на сенките.С тъмните дървета,обвити в гъста мъгла и надвисналите сиви облаци,беше като магнит за неприятности.Но момичето се отрави натам.Изведнъж спря пред началото на гората и се извърна назад с притеснен поглед,прехапа долна устна и се зачуди дали това няма да е опасно.За това извади магическата си пръчка и навлезе по-навътре сред дърветата,които зловещо люлееха клоните си...
Алис Калън
Алис Калън
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 51
Age : 31
Дом : Рубини

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Rosalie.Hale Thu Feb 05, 2009 11:28 pm

Розали влезе за втори път в гората.Около нея се чуваше едва доловим шум и тя разбра,че не е сама.Беше я страх от неизвестността и затова влезе още по-навътре.Просто любопитството й беше по-силно от здравия разум.
-К-кой е там?-попита тя боязливо,без да е сигърна,че й се иска да знае отговора...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Сесили Уотсън Thu Feb 05, 2009 11:43 pm

В момента нарушавам хиляди правила, късен час, Гората на сенките, а да и съм по розова пижама на котенца. Но беше мъчително да гледам невероятната пълна луна надвиснала над гората. През деня също беше красиво, величествено, обгърнатите в гъста мъгла дървета, надвисналите сиви облаци и невероятните лъчи светлина, които се прецеждаха между клоните. Боже защо не дойда през деня, точно сега ли реших, че е време за разходка?! Е вече съм бая на вътре така че ще продължа, може да видя еднорог, леле мечтата ми е да видя еднорог. Чакай...всъщност няма кой да чака сама съм,...май чувам стъпки, пукане на сухи листа и клонки.
- К-кой е там? - попита треперещ женски глас.
Ооо не това вече става страшно. Моля те, дано не е някоя учителка, моля, моля, моля.
- К-кой е? - попита отново същия глас.
- Амм, някой, ти кой си? - моя звучи някак пискливо, ух доно поне съм успокоила момичето, че не е някое животно. Макар да спадам към групата животни, ако има безмозъчни то аз съм в тази група. Ух добре ще видя кой е...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Стелито_97 Fri Feb 06, 2009 12:07 am

О.. Сесили, това си ти Very Happy аз съм Деми Smile дойдох да се поразтъпча, да се разсея от... от едно нещо Wink
Стелито_97
Стелито_97
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 51
Age : 26
Местоживеене: : Балчик
Дом : Блок

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Rosalie.Hale Fri Feb 06, 2009 3:29 pm

В този момент Розали излезе от храсталака,още с мантията за училише,въпреки късния час.Видя двете си съученички.
-О,вие ли сте!-тя се засмя облекчено.-Какво правите тук толкова късно?В тази гора има някаква магия...Дойдох веднъж и,въпреки неприятните последици,не се сдържах да се върна отново.-Луната се отразяваше в златистата й коса-един от малкото отпечатъци от нейната баба-вийла,но лицето й беше бледо като на призрак.Цялата беше издрана,а на няколко места и полата й беше разкъсана.
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Сесили Уотсън Fri Feb 06, 2009 4:06 pm

Заля ме облекчение когато видях пред мен Деми, една от новите ми съученички.
- Хей Деми, леле радвам се, че не е някое животно! - засмях се тихо.
След секунди се чу ново шумолене и към на се присъедини Роуз.
- О, Роузи, ами аз бях се загледала от прозореца към гората, плени ме глетката и реших, че трябва да се разходя тук, не издържах. Дори не се преобляках! - засмях се и прокарах ръка през картинката на бяло коте изобразено върху пижамата, момичетата се засмяха.
- Леле, Роу цялата си израна, ти какво данеби нарочно да минаваш през ниските клони?! - погледнах я шокирано и притеснено. На едната и ръка имаше голяма драскотина, изглеждаше доста дълбока.
- Боли ли? - попитах я с треперещ глас сочейки раната. Мразя хората да се нараняват, най-вече тези, които са ми приятелки, имам чувството, че ще заплача...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Rosalie.Hale Fri Feb 06, 2009 4:13 pm

-Успокой се,добре съм!-погледнах пренебрежително към раната на ръката си.-В Лил и по-лоши неща са се случвали...Досега бях на една поляна...Елате с мен!Трябва да я видите...-посочих към гората и ги погледнах въпросително.
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Сесили Уотсън Fri Feb 06, 2009 4:29 pm

- Супер, хайде да вървим! - казах аз радостно. Е нищо, че съм по пижама предполагам няма да ни води на много обитавано място, макар че тук гъмжи от всякакви животни, леле може да видя еднорог, не се сдържам ще я питам.
- Ей Роуз, ще имам ли късмет на тази твоя полянка да видя еднорог? - гласа ми звучеше пискливо, но това е от нетърпение...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Rosalie.Hale Fri Feb 06, 2009 4:39 pm

-Може и да има!-рекох развълнувано и ловко си запроправях път през клоните,като отварях гората и за останалите.
Доста дълго време вървяхме сред клони и тръни,докато хай-накрая не излязохме на съвършено кръгла поляна,с толкова зелена трева,че изглеждаше нереална на лунната светлина...А древните дървета,които сякаш я защитаваха,отместваха дългите си клони,за да разкрият едно прелестно бяло създание със светлосин рог,хвърлящ магически отблясъци,идващи от пълнолунието...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Сесили Уотсън Fri Feb 06, 2009 6:06 pm

- О БОЖЕ МОЙ, ЕДНОРОГ...- изкрещях аз, за щастие Розали реагира бързо и сложи ръка пред устата ми.
- Тихо Сесили, ще го изплашиш! - подшушна тя.
Аз кимнах и тя махна ръката си и под нея се разкри широката ми усмивка. Мечтата ми се сбъдна, пред мен седи най-прекрасното създание на света. Еднорог, величествен и красив огрят от лунната светлина. Невероятното същество седеше изправено и леко потропваше. Седяхме 20 минути забили поглед в него когато аз събрах сила и казах.
- Дали можем да, да го погалим? - гласът ми трепереше от вълнение. Бях чувала, че еднорога позволява само на момичета да го докоснат, но не съм сигурна, трябва после да попитам някоя от учителките...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Rosalie.Hale Fri Feb 06, 2009 6:26 pm

-Да опитаме...но трябва да бъдем много тихи.Чувала съм,че са много опасни,когато някой ги изплаши или ги ядоса.-Хвърлих на Сесили още един предупредителен поглед,а после се приближихме тихо към животното,което продължаваше да си седи там,огряно от лунната светлина.В този момент еднорогът ни видя.За щастие не се изплаши,така че продължихме плахо да пристъпваме към него.Беше невероятно красив,почти не можех да повярвам,че наистина съществува.Стъпките ни вече едва се чуваха в тревата,не смеехме да си поемем дъх.Понеже знаех,че това е мечтата на Сесили,се отдръпнах и я оставих тя да се приближи първа до фантастичното създание.Тя го погали по дългата сребриста грива,а той се обърна,но не й направи нищо-напротив,беше му приятно...после и аз се промъкнах до него почти безшумно през тревата.Луната ни огря точно отгоре.
-Пълнолуние...-промърморих аз и наведох глава.Трябваше да вървя,но просто не можех.Останах до еднорога и Сесили.-Това малко ще усложни нещата...-рекох отново и притеснено се втренчих в земята...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Сесили Уотсън Fri Feb 06, 2009 6:32 pm

Беше невероятно, усещането на меката му грива беше страхотно. Най-накрая се доближих до това невероятно създание от мечтите ми. Усетих обаче, че нещо притеснява Розали, тя често вдигаше поглед към пълната луна, а после го заби в земята притеснено.
- Роуз... - плахо заговорих аз. - ...добре ли си, какво ти е? Мога ли с нещо да помогна? - обстрелвах я с въпроси иска ми се да е добре, не ми харесва стрестнато - притеснения и поглед. Погледнах я в очите и зачаках притеснено отговора и....
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Rosalie.Hale Fri Feb 06, 2009 7:02 pm

-Ами...добре съм...-главата ми се замъгляваше всеки път,когато погледнех в луната,която блестеше над нас.-Просто...когато се покажем на лунна светлина...на всички вещици от семейството...ни се случва нещо...-усещах,че всеки момент ще изгубя съзнание,но се опитах да си събера мислите.-нещо,което никой не може да обясни...нещо като трансформация...много...-все по-трудно ми беше да произнасям думите.-Много е трудно да си върнем...нормалното състояние...много е...болезнена самата...промяна...трансформация...-Аз...ще се върна...ти остани при...еднорога...мога да стана опасна...и за двете ни...как го наричаха..аз съм...-задъхвах се.Реших да се скрия някъде в гората,за да не навредя на някого.Спомних си за баба и после главата ми окончателно се замая...
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Сесили Уотсън Fri Feb 06, 2009 7:19 pm

- Розали, Розали... - започнах да викам истерично при което еднорога се изплаши и побягна, но сега не ми пука за него, по важното беше да помогна на Розали, тя ми е приятелка и няма да я оставя сама каквата и трансформация да се получава. - Роуз чуй ме никаде няма да ходиш сама, хайде ела в съзнание... - започнах леко да я удрям по бузата, защото загубваше съзнание. Опрях я изцяло на мен и я задърпах далеч от лунната светлина, трябваше да и помогна и нямаше да я изоставя, приятелите не правят така, може да се познаваме от скоро, но все пак ми е близка. Издърпах я далеч от полянката и я оставих под едно дърво, като я сложих да се облегне на него.
- Роузи, чуй ме...хайде кажи нещо, добре ли си? - гласът ми бе пропит от притеснение, а очите ми плувнаха в сълзи...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Rosalie.Hale Fri Feb 06, 2009 7:46 pm

На сянка съзнанието ми започна да се избистря и аз казах:
-П-помогни ми да стигна до болничното крило.Дано да ми дадат нещо...защото ми е много трудно да се задържа будна...а и може да прекратят промяната...когато се оправя,ще ти обясня всичко,обещавам.-Станах с последни сили и се изправих малко по-стабилно.
Rosalie.Hale
Rosalie.Hale
Рубин
Рубин

Female
Number of posts : 85
Местоживеене: : В най-тъмните гори...
Дом : Рубин

http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=140210

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Сесили Уотсън Fri Feb 06, 2009 7:57 pm

- Добре, хайде спокойно, не се напрягай да вървиш. Опри се на мен, аз съм тук ще ти помогна. - заговорих и мило стараейки се да не ми трепка гласа заради напиращите ми сълзи и хрипове. Трябваше бързо да я заведа до болничното крило и да се постарая да седи будна до тогава.
Преметнах едната и ръка през врата си, а с едната моя я хванах през кръста за повече опора. Тръгнахме по пътечка водеща до края на гората или поне се надявах да води до там, премахвах клоните по пътя за да не ни донесат повече забавяне или други рани, защото аз вече бях получила една на челот. От него чак до бузата ми се стичаше струйка кръв, ако не сега нямаше кога друг път да ни накажат, но нито наказанието, нито раната на главата ми не беше важно, сега възможно най-бързо трябваше да заведа приятелката си до лечебницата. Поглеждах я от време на време и и удрах лек шамар за да я държа будна.
- Сесили, г-говори ми, за-а да-а м-ме дър-ржиш буд-дн-а...- заговори тихо Розали с немощен глас, но бързо я прекъснах.
- Шшшш, не де напрягай...-гласът ми трепереше неудържимо, не успях да сдържа сълзите си и те се стекоха по бузите ми, трябваше да и говоря. - ... Когато бях малка...

П.П. Роуз пиши направо в Болничното крило...
Сесили Уотсън
Сесили Уотсън
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 135
Age : 31
Местоживеене: : В тъмнината...в здрача...в безкрайното....
Дом : Кристал

http://www.mymind.blogove.eu

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Стелито_97 Sun Feb 08, 2009 1:35 pm

Огледах се наоколо, нямаше никой. Изведнъж... Не може да бъде! Истински еднорог?!! Дойде до мен, а аз нежно го помилвах. На него му стана приятно. Но тогава...
- Трябва да ми помогнеш! - проговори той с човешки глас - две от приятелките ти са в беда, едната изпада в транс или нещо подобно, не знам, може би е трансформация.
- О не! Роуз!!! - сетих се аз и хукнах след еднорога. Намерихме ги под едно дърво, Роуз плачеше.
- Момичета, трябва да ви изведем от тук!!! - извиках аз, докато качах Розали на гърба на еднорога.
- Колко си красив... прошепна тя и сякаш заспа. Закарах ги до Болничното крило и зачаках ... Не можех да ги изоставя.
Стелито_97
Стелито_97
Кристал
Кристал

Female
Number of posts : 51
Age : 26
Местоживеене: : Балчик
Дом : Блок

Back to top Go down

Разходки Empty Re: Разходки

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum